Workout Racing Bike Bicycle Bike

Skládací rotoped vám v pokoji zabere velmi málo místa

Skládací rotopedy jsou vynikající záležitostí v takových případech, kdy nechcete, aby vám klasické rotopedy zabíraly místo a tak podobně. Nebo chcete mít svůj rotoped u sebe, i když jedete například někam na delší dovolenou? Jestliže ano, tak skládací rotopedy jsou tou pravou volbou.

Kde zakoupit takový rotoped?

Výrobou těchto rotopedů se zabývá v dnešní době poměrně veliké množství společností, přičemž jednou z těch světově nejvýznamnějších je například společnost inSPORTline. Pokud se podíváte na stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese insportline.cz, naleznete zde seznam všech produktů.

Ty jsou roztříděny do několika přehledných kategorií. Pokud bychom se měli bavit konkrétně například o rotopedech, tak zde naleznete spoustu typů a druhů, samozřejmě včetně skládacích rotopedů. Velice oblíbeným produktem je zde pak skládací rotoped inSPORTline Xbike. Svým využitím a funkcemi je tento rotoped docela srovnatelný s klasickými domácími rotopedy.

Přečtěte si také:  Jak je to s využitím elektrokol v běžném životě?

Je vybavený samozřejmě také počítačem, který vám zobrazuje všechny základní a běžné funkce, jako je například vzdálenost, rychlost, čas, počet spálených kalorií a tak podobně. Tento rotoped může být využívaný i dětmi, a to díky výškově nastavitelnému sedlu a menším rozměrům. Celkově si zde můžete zvolit z osmi stupňů zátěže.

Maximální nosnost tohoto rotopedu je sto kilogramů. Můžete jej pořídit za cenu zhruba kolem tři tisíc korun.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *